backgroundLayer 1 Скачать из Windows Phone Store
a a a a a a a
Список новостей

Стоматологія «Люмі-Дент» відновила роботу

Працююча стоматологія в Києві: клініки «Люмі-Дент» повернулися до роботи 11 квітня 2022 року.

Відкрита стоматологія в Києві «Люмі-Дент» на період воєнного стану надає безкоштовну швидку стоматологічну допомогу наступним категоріям осіб:

  • учасникам бойових дій (ЗСУ, ТерОборона);
  • жителям Ірпеня, Гостомеля, Бучі, Ворзеля, Бородянки, Макарова, Чернігова, Харкова, Маріуполя, Херсона;
  • дітям до 16 років, які втратили в результаті агресії Росії одного або обох батьків.

*Зверніть увагу, що при собі обов'язково треба мати документи, що підтверджують Вашу приналежність до вищевказаних категорій пільговиків.
*Дуже рекомендуємо записатися на безкоштовну невідкладну допомогу заздалегідь по телефону, так як бажаючих дуже багато, і наші лікарі часто не в змозі допомогти всім. У разі неможливості знайти час допомогти вам по одній локації, Вас можуть перенаправити в іншу нашу клініку або до наших партнерів, також зараз працюють стоматологіям.

*Зверніть увагу, що знижки, що діють сьогодні на час воєнного стану, не підсумовуються з будь-якими іншими знижками, які надає наша компанія.

При виникненні додаткових питань ви завжди можете звернутися в наш колл-центр, використовуючи найзручніший для Вас канал зв'язку. Колл-центр працює щодня з 08:00 до 22:00.

Враховуючи комендантську годину в Києві, тимчасово ми скоротили графік роботи: зараз всі клініки працюють щодня з 8:00 до 21:00.

У випадках, коли позапланово оголошується комендантська година на весь день, клініки не працюватимуть. Про це ми будемо додатково повідомляти на сайті і в соціальних мережах.

Ми намагаємося надавати якісні стоматологічні послуги навіть у важкі часи, і ми раді, що у наших пацієнтів не виникає питання «Які стоматології працюють в Києві».

Ми обов'язково переможемо! Слава Україні!

З вартістю послуг можна ознайомитися тут

онлайн-запис

 

Продолжая пользоваться ресурсом, вы соглашаетесь с условиями Политики обработки персональных данных.